Pracovník / pracovnice oddělení řízení kvality

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s. - stabilní česká společnost s dlouholetou tradicí. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba zpětných automobilových zrcátek pro autobusy, nákladní automobily a užitková vozidla. Další obory jsou výroba ruční čerpací techniky a příslušenství, kamen na tuhá paliva, trezorů, sejfů, pokladen a skříní na zbraně.

Náplň práce:
• zabezpečování dodržování systému kvality
• provádění interních prověrek
• spolupráce na dokumentaci směrnic řízení kvality
• sledování a uzavření reklamací zákazníků
• vytváření 8D reportů dle požadavku zákazníka
• sledování a uzavření neshodné výroby
• provádění případných nápravných a preventivních opatření
• podřízen vedoucímu oddělení řízení kvality

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání
• znalost AJ podmínkou
• zkušenosti s normami ISO 9001 a IATF
• znalost IS Helios Orange a Palstat výhodou
• zkušenosti s danou pozicí výhodou
• analytický přístup
• komunikativnost, odpovědnost

Nabízíme:
• pracovní doba 6.00 – 14.00 hod. – jednosměnný provoz
• mzda dohodou dle prokázané praxe
• dotované stravování
• 5 týdnů dovolené
• firemní rekreační zařízení

Místo práce: Chlumec nad Cidlinou

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 24. 9. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 24. 8. 2018, 09:31

Obor
Kvalita a kontrola jakosti (QA)
Plat
Lokalita
Královehradecký kraj