Pracovník / pracovnice obchodního oddělení - zákaznického servisu pro Slovensko v Praze

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je mezinárodní společnost mezinárodní skupiny RAJA působí na trhu již 60 let v 18 zemích Evropy. Je evropskou jedničkou v oblasti zásilkového obchodu s obaly a obalovými materiály. K zákazníkům společnosti se řadí široký okruh firem z nejrůznějších sfér podnikání – od drobných podnikatelů přes středně velké podniky až po nadnárodní společnosti.

Náplň práce:
• rozvoj obchodního potenciálu u stávajících a nových SK zákazníků
• zadávání objednávek a zpracování požadavků zákazníka do systému
• prodej stávajícím zákazníkům (ne akvizice nových zákazníků)
• telefonické poradenství
• cenové nabídky a kalkulace

Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• Slovenský jazyk - plynule slovem i písmem
• Praxe v obchodě výhodou
• Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
• Profesionální vystupování, komunikativnost, logické myšlení
• Loajalita, flexibilita, zodpovědnost, vlastnosti týmového hráče
• Schopnost přizpůsobit se pracovnímu prostředí
• Znalost AJ výhodou

Nabízíme:
• práci na HPP
• fixní plat + měsíční bonusy
• 13. plat
• 25 dní dovolené
• stravenky
• týmové akce
• Multisport karta
• jazykové kurzy
• zdravé středy – snídaně na účet firmy

Místo práce: Nupaky (Praha - Východ) - doprava ze stanice metra Opatov zajištěna

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 15. 2. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 15. 1. 2020, 11:24

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Středočeský kraj