Pracovník / pracovnice logistiky

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Erwin Quarder CZ s.r.o., rodinný německý podnik s mezinárodní působností, s výrobními pracovišti v Německu, USA, České republice a Číně. Jako výrobci technických dílů z umělé hmoty se řadí ke špičce.

Náplň práce:
• Zásobování surovinami a materiálem u strojů a příslušenství
• Evidence hotových výrobků, systémové i nesystémové pohyby mezi sklady
• Kontrola přijímaného zboží na základě pravidel (FIFO)
• Nakládání a vykládání kamionů

Požadujeme:
• Zkušenosti s prací ve skladu
• Řízení VZV
• Platný ŘP na VZV nutný
• Dobrý zdravotní stav (práce ve dvousměnném provoze)
• Základní znalosti s prací na PC

Nabízíme:
• Práce v silné mezinárodní společnosti
• Pět týdnů dovolené
• Stravenky, motivační příspěvky
• Docházkový bonus
• Mzda 16.300,-Kč – 25.640,-Kč

Místo práce: Ostrava - Přívoz

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Telefonický kontakt: +420 596 693 167, +420 596 693 849, mob. +420 602 702 134, +420 605 245 711, Po-Pá od 7.00 do 15.30 hod.

Platnost inzerátu končí 5. 2. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 5. 1. 2018, 08:59

Obor
Doprava
Plat
Lokalita
Moravskoslezský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
hppx 1106