Pracovník / pracovnice klientského servisu - Praha

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Dorotheum spol. s r.o. - česká pobočka mezinárodní aukční společnosti Dorotheum, založené v roce 1707 ve Vídni. Sídlo mám v centru Prahy. Pořádá několikrát v roce aukce a provozuje velkou prodejní galerii výtvarného umění a starožitností.

Náplň práce:
Pracovník klientského servisu představuje v naší společnosti „vstupní bránu“. Řídí základní komunikaci s klienty po telefonu, v mailové korespondenci a také v místě provozovny (něco jako recepční). Vyřizuje administrativní záležitosti ohledně vývozních povolení a transportu prodaných předmětů do zahraničí. Zpracovává poptávky klientů před aukcemi. Je to velmi zodpovědná a svým způsobem i náročná práce díky velkému množství klientů, se kterými je nutné neustále komunikovat.

Požadujeme:
• SŠ (příp. VŠ) vzdělání
• základní uživatelské znalosti PC – Windows a Excel
• nutná výborná znalost AJ, znalost NJ na uživatelské úrovni je velkou výhodou
• komunikativnost, flexibilita a loajálnost

Nabízíme:
• možnost práce na částečný úvazek
• stabilní práce v úspěšné mezinárodní společnosti
• možnost dalšího vzdělávání
• odpovídající finanční ohodnocení
• stravenky i další příspěvky zaměstnavatele

Místo práce: Praha

Termín nástupu: možný od 1. 3. 2018

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 11. 2. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 11. 1. 2018, 08:13

Obor
Administrativa
Plat
Lokalita
Praha