Pracovník dohledového centra - support

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je VIKTORIAPLAY, a.s., služby – loterní průmysl.

Náplň práce:
Poskytování servisní podpory z oblasti loterního průmyslu partnerským subjektům a servisním pracovníkům společnosti, řešení provozních záležitostí, tvorba sestav a jejich zpracování, komunikace s manažery společnosti, státním dozorem, kontrolní činnost.

Požadujeme:
• SŠ s maturitou
• pasivní znalost AJ
• trestní bezúhonnost
• časová flexibilita a schopnost se učit a poznávat
• znalost práce na PC - MS Windows a MS Office, konfigurace koncových zařízení
• znalost základních terminologií LAN sítí (IP, VPN, DHCP, …)
• základní povědomí o funkcích IP záznamových kamerových systémů (NVR)
• ŘP B
• diskrétnost

Nabízíme:
Práce v malém a stabilním týmu, vysoký stupeň motivace. Firemní benefity.

Místo práce: Liberec

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 23. 3. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 23. 2. 2018, 13:49

Obor
Informační technologie, Internetové služby
Plat
Lokalita
Liberecký kraj

Další inzeráty s nálepkami:
ITx 465
LANx 5
PCx 299