Portfolio manažer / manažerka v oblasti investic

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým společnost AAKON Capital - založena v roce 2008 za účelem, jakým primárně funguje doteď, a to správy majetku rodiny Novotných, kteří v roce 2008 úspěšně prodali společnost Hamé, hlavního výrobce potravin v regionu CEE. Na kapitálových trzích je jejich cílem zachování hodnoty majetku a jeho zhodnocení přes transparentní investiční instrumenty.

Více informací o společnosti naleznete na www.aakoncapital.com.

Náplň práce:
• vyhledávání a analýza investičních příležitostí
• monitoring současného portfolia (akcie, dluhopisy,…)
• řízení měnové alokace a alokace aktiv
• risk management a exekuce obchodů
• dohled na vybranými privátními investicemi

Požadujeme:
• VŠ vzdělání
• zkušenosti z finančních trhů (min. 3 roky), ideálně s prokazatelnou zodpovědností a výsledky
• AJ slovem i písmem na komunikační úrovni
• analytické a koncepční schopnosti, schopnost tvůrčího myšlení v souvislostech
• samostatnost a rozhodnost
• aktivní zájem o finanční trhy

Nabízíme:
• možnost řídit si svůj čas a pracovní úkoly
• nadstandartní finanční ohodnocení, spravedlivý a průhledný systém bonusů
• Eikon pro analýzy a také komunikační kanály na trading desk světových privátních bank
• potřebné vybavení pro vaši práci (ICT vybavení, telefon a mobilní tarif)

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s průvodním dopisem a názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: adam.bilko@aakoncapital.com.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 18. 6. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 18. 5. 2021, 15:53

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Finance
Plat
Lokalita
Praha