Personalistka / personalista - Praha

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Národní památkový ústav, územní památková správa v Praze, se sídlem Sabinova 373/5, 130 00 Praha 3.

Náplň práce:
• zpracování veškeré agendy spojené s nástupem zaměstnanců do pracovního poměru a agendy spojené s ukončením pracovního poměru zaměstnanců
• personální evidence
• agenda DPČ a DPP
• agenda pracovně-lékařských prohlídek
• měsíční zpracování přehledů pro ekonomický odbor generálního ředitelství
• výkaznictví a statistika v oblasti personalistiky
• interní poradenství v personálních otázkách
• komunikace se státními institucemi
• archivace

Požadujeme:
• VŠ vzdělání
• praxi na obdobné pozici min. 3 roky
• znalost personální agendy ve státní sféře a příspěvkových organizacích
• pečlivost, samostatnost, ochotu učit se, bezúhonnost
• znalost MS Office, zejména MS Excel nutná
• znalost personálního a mzdového systému VEMA výhodou
• znalost mzdové agendy výhodou
• zkušenost s vedením malého kolektivu výhodou

Nabízíme:
• stabilitu státní příspěvkové organizace
• pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
• finanční ohodnocení dle přílohy č. 1 NV č. 341/2017 Sb. ve znění pozdějších předpisů, platová třída 11, osobní ohodnocení, příplatek za vedení
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na stravování formou paušálu
• po zkušební době bezplatné vstupy na památkové objekty ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky

Místo práce: Praha 3

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis s podrobným přehledem praxe a kontaktními údaji (telefon, e-mail) a názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jadrna.jana@npu.cz

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 30. 9. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 30. 8. 2021, 10:47

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Personalistika a lidské zdroje (HR)
Plat
Lokalita
Praha