Personalista / personalistka - Znojmo

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je společnost SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o., s více jak 60 letou tradicí ve strojírenské výrobě, specializující se na zakázkovou výrobu strojů podle vlastní a dodané dokumentace. Hlavní náplní společnosti je výroba zařízení pro automatizaci manipulace s plechy k laserovým pálícím strojům, sklářské a pekařské pásové pece. Okolo 80% produkce je určeno na export. Ve firmě pracuje 170 zaměstnanců ve 2 výrobních závodech ve Znojmě.

Další podrobnosti o společnosti naleznete na www.sszn.cz.

Náplň práce:
• rozvoj personální agendy ve společnosti se 170 zaměstnanci
• průběžná personální práce se zaměstnanci
• koordinace činností vedoucích pracovníků v personální oblasti
• součinnost s vedením společnosti při řešení úkolů a personálních záležitostí
• tvorba vnitřních předpisů a pracovně právních dokumentů organizace
• zodpovědnost za vyhledávání vhodných uchazečů na požadované pozice a organizaci výběrových řízení dle požadavku
• součinnost při vyhodnocování měsíčního odměňování pracovníků
• organizace kulturních a společenských firemních akcí
• vyřizování pracovně právních záležitostí ohledně vzniku, průběhu a ukončení pracovních poměrů
• spolupráce na nastavení a vedení systému hodnocení, motivace a odměňování zaměstnanců
• spolupráce při analýze rozvoje vzdělávacích potřeb, organizování vzdělávání zaměstnanců
• úzká spolupráce se mzdovým oddělením
• reporting vedení organizace
• průběžné pravidelné vzdělávání v personální oblasti

Požadujeme:
• SŠ nebo VŠ vzdělání
• 5 letá praxe na obdobné pozici podmínkou
• dobré komunikační dovednosti
• důraz na samostatnost a zodpovědnost
• znalost Zákoníku práce a obecných personálních procesů
• dobrá znalost MS Office - Excel, Word
• chuť pracovat s lidmi a dále se vzdělávat v personalistice
• výhodou orientace ve mzdové agendě

Nabízíme:
• samostatnou práci na HPP
• nadstandardní ohodnocení
• měsíční odměny
• pravidelný růst mezd
• roční odměny
• možnost částečné práce home-office
• 25 dní dovolené
• příspěvky k životním a pracovním výročím
• stravování ve firmě s příspěvkem na stravování
• bezúročné půjčky zaměstnancům
• zvýhodněné mobilní tarify na volání pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky

Místo práce: Hlavní 136/34, PSČ 669 04 Znojmo-Přímětice

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: personalni@sszn.cz nebo tel.: 515 282 316 - personální oddělení.

Pozor v týdnu 19.7. - 23. 7. 2021 z důvodu dovolené nevolejte.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 19. 8.2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 19. 7. 2021, 09:59

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Personalistika a lidské zdroje (HR)
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj