Ortodontická asistentka / ortodontický asistent pro zářivý úsměv - i bez praxe

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Svět rovnátek, s.r.o.

Svět rovnátek má na svědomí už tisíce zářivých úsměvů. Je největším poskytovatelem ortodontické péče na světě s nejmodernějším vybavením a léčebnými postupy, ve které se zabývá neviditelnými individualizovanými rovnátky Invisalign. Jejich posláním je pomáhat svým klientům získat úsměv, o kterém vždy snili.

Chceš dělat práci, která má smysl? Láká tě práce ve zdravotnictví, i když nemáš zatím zkušenosti, nebo jsi čerstvá absolventka? Nezalekneš se práce, kde se celý den nezastavíš a stále si dokážeš udržet milý přístup k pacientům?

Pojď pracovat do největší ortodontické kliniky na světě a takový úsměv můžeš mít i ty!

Více informací o společnosti naleznete na www.svetrovnatek.cz.

Náplň práce:
• provádění ošetření pacientů na základě instruktáže dozorujících lékařů
• každodenní radost s pacienty z jejich nových zářivých úsměvů
• příprava svého pracovního místa se vším, co k tomu patří
• běžná administrativa spojená s lékařskou dokumentací
• sterilizace nástrojů a drobná práce v laboratoři

Požadujeme:
• SŠ vzdělání s maturitou
• praxe není podmínkou - rádi tě vše naučíme
• příjemné vystupování při komunikaci s pacienty, a to za každé situace
• spolehlivost, pečlivost a schopnost zvládat (občasné) stresové situace
• samostatnost, ale i schopnost týmové spolupráce
• znalost AJ na komunikativní úrovni - řada pacientů je ze zahraničí

Nabízíme:
• smlouvu na dobu neurčitou
• neformální prostředí a přátelský kolektiv
• práci s tím nejnovějším vybavením na moderní klinice
• různorodou práci, při které se určitě nebudeš nudit
• důkladné zaškolení a pomoc zkušených sester v začátcích
• plně hrazený akreditační kvalifikační kurz Zubní instrumentářky
• možnosti dalších různých školení a tréninků, aby ses mohl/a stále rozvíjet
• individuální lekce angličtiny, protože ji u nás využiješ každý den
• Multisportku, pokud si také po práci rádi vyčistíš hlavu sportem
• příspěvek na doplňkové penzijní spoření
• po čase možnost využití firemních produktů ve Světě rovnátek a Fyzio světě
• firemní teambuildingy, abychom spolu strávili čas i mimo ordinaci
• a v neposlední řadě nejlepší italskou kávu v Praze

Místo práce: Nad Vršovskou horou 1423/10, Praha - Michle

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: korbelova@svetrovnatek.cz

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 23. 9. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 23. 8. 2021, 09:52

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Zdravotnictví
Plat
Lokalita
Praha