Operátor výroby - Boskovice

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Gatema a.s.

Náplň práce:
Vybraný úspěšný kandidát bude ZODPOVĚDNÝ na DIVIZI PLOŠNÝCH SPOJŮ za:
• obsluhu galvanické linky na pokovení desky plošného spoje
• obsluhu stroje na povrchové úpravy pájkou = HAL
• provádění údržby zařízení
• doplňování chemických lázní
• obsluhu navazujících výrobních procesů

Požadujeme:
• SŠ; SPŠ nebo SOU elektro výhodou
• práce ve 3 směnném provozu
• manuální zručnost
• časovou flexibilitu
• uživatelskou znalost práce na PC
• základní AJ výhodou (SW výrobních linek)
• samostatnost, přesnost, zodpovědnost, pečlivost, schopnost učit se novým věcem / postupům

Nabízíme:
• mzdu: nástup 16.500 - 20.000,- hrubého dle zkušeností a praxe;
po zapracování 20.000 - 25.000,- dle výkonu a aktivity
• stravování s příspěvkem zaměstnavatele
• zaškolení na novém pracovišti
• firemní mateřskou školku
• zázemí stabilní, silné společnosti s velkým potenciálem
• motivující platové ohodnocení
• řadu benefitů (sick days, profesní vzdělávání, závodní stravování, příspěvek na dojíždění, aj.)

Místo práce: Boskovice - okres Blansko

Termín nástupu: ihned nebo dle domluvy

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 11 5. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 11. 4. 2018, 15:33

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
výrobax 752
elektrox 532
CNCx 188