Operátor / operátorka laminační linky - řezač - vhodné i pro absolventy

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká rodinná firma PEBAL s.r.o. o cca 100 zaměstnancích - zabývající se výrobou a dodávkami obalového materiálu (především různé druhy fólií a jejich potisk). Jako jediná společnost v ČR je držitelem certifikátu „OK Home compost“ pro ekologicky rozložitelné fólie. Provoz společnosti je umístěn v nově vybudované hale v Dobřanech u Plzně a je vybaven moderními extruzními linkami, tiskařskými automaty či laminačními stroji.

Více informací o společnosti naleznete na www.pebal.cz.

Náplň práce:
• slepování několika druhů rolových materiálů (papíru, plastových, hliníkových a jiných potištěných i nepotištěných obalových fólií)
• rozřezávání širších potištěných i nepotištěných rolí na role užší
• příprava výrobní zakázky dle průvodky (Nastavení linky-nastavení parametrů zakázky, materiálů, lepidla)
• dodržování výrobních a technologických postupů (určuje technolog či přípravář výroby)
• průběžná a výsledná kontrola kvality výrobků, značení výrobních vad
• manipulace s materiálem pomocí VZV a ukládání do meziskladu
• zadávání výrobních dat do systému.
• základní údržba stroje (na složitějších opravách pracuje odd. údržby či externí firma)

Požadujeme:
• SOU/SŠ vzdělání (technický směr výhodou) - vhodné i pro absolventy
• technická zdatnost (ovládání strojů, průvodky, čtení technické a výrobní dokumentace)
• týmový přístup a zodpovědnost
• zájem profesně se rozvíjet v moderních tiskových technologiích
• ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:
• práci v zajímavém oboru s nejmodernějšími technologiemi na světě
• čisté pracovní prostředí
• zázemí v prosperující a stabilní české společnosti
• možnost osobního růstu a rozvoje
• na daném výrobní úseku je malý kolektiv (cca 5-6 lidí na směně)

Třísměnný pracovní provoz (8 hod./denně):
• Ranní: 6.00 -14.00 hod.
• Odpolední: 14.00 - 22.00 hod.
• Noční: 22.00 - 6.00 hod.

Firemní benefity: stravenkový paušál v hodnotě 100 Kč/směna, 25 dnů dovolené, po ½ roce věrnostní odměny do výše 2 300 Kč, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 700 Kč/měsíc, vánoční odměny, jednorázové odměny za odpracované roky, měsíční nabíjení karty do automatů na občerstvení, příplatky za práci v noci, o svátcích, příplatky za přesčasy.

Místo práce: Dobřany - okres Plzeň-jih

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: ilona.vlckova@pebal.cz nebo tel.: 377 882 847 - Ilona Vlčková.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 2. 6. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 2. 5. 2022, 14:58

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Výroba a provoz, Průmysl
Plat
Lokalita
Plzeňský kraj