Odborný referent CK / odborná referentka CK

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je BUS TOUR-FOLTÝNOVÁ s.r.o., cestovní kancelář s 21 letou tradicí na trhu pořádající vlastní zájezdy do zahraničí: poznávací zájezdy, pobyty u moře, víkendové zájezdy, zájezdy tématické jako např. cyklistické, turistické, expediční apod. Pořádá také zájezdy a výlety v ČR. Organizuje výlety, zájezdy a vzdělávací akce pro všechny kategorie škol. Zajišťuje letecké zájezdy do celého světa. Provozuje 3 vlastní cestovní kanceláře a má síť spolupracujících CA a CK.

Náplň práce:
- Komunikace se zákazníky v cestovní kanceláři.
- Propagace a prodej programů a služeb CK.
- Správa produktů CK.
- Podíl na přípravě nabídek a programů CK.
- Administrativní činnost.

Požadujeme:
- SŠ s maturitní zkouškou nebo VŠ.
- Výborné komunikační dovednosti, příjemné vystupování, pečlivost, spolehlivost, logické myšlení, odolnost vůči stresu, flexibilita, bezúhonnost.
- Aktivní znalost práce s PC a internetem.
- Aktivní znalost anglického jazyka nebo jiného cizího jazyka výhodou.
- Zkušenosti z cestovního ruchu výhodou.
- Životopis s fotografií.
- Motivační dopis.

Nabízíme:
- Zajímavou a tvořivou práci ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr.
- Moderní kancelář v centru Plzně.
- Pracovní dobu od pondělí do pátku.
- Fixní plat + motivační provizní systém.
- Studijní cesty do zahraničí.
- Firemní benefity.
- Možnost průběžného odborného vzdělávání.
- Účast na veletrzích cestovního ruchu.

Místo práce: Plzeň – Americká třída

Termín nástupu: dohodu

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s fotografií, motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: foltynova.m@ckbustour.cz. Kontaktní osoba: Mgr. Miroslava Foltýnová: +420 602 876 877.

Platnost inzerátu končí 7. 4. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 7. 3. 2018, 14:31

Obor
Administrativa, Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Plzeňský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
ckx 19
hppx 1007
plzeňx 20