Odborný redaktor / redaktorka

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka se zaměřením na výzkum stavu, užívání a změn vodních ekosystémů a jejich vazeb v krajině, hospodaření s odpady a obaly.

Náplň práce:
• zajišťování redakční činnosti spojené s vydáváním neperiodických publikací (projednávání rukopisů s autory, zajišťování lektorských posudků, redakční a technické zpracování, zajišťování autorských smluv, honorářová agenda)
• odpovědnost za vedení mezinárodních registračních systémů v rámci výstupů oddělení redakce VÚV TGM, v. v. i., a průběžná aktualizace zainteresovaných databází
• samostatné redigování, jazyková, stylistická a redakční úprava a uspořádávání textů rukopisů zahrnujících veškerou ediční činnost VÚV TGM, v. v. i.
• zajišťování redakčního a technického zpracování časopisu VTEI (zajišťování článků od autorů a jejich lektorování, redakční zpracování rukopisů, spolupráce s grafickým studiem a tiskárnou)
• vypracovávání návrhů na uzavírání dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr sjednávaných pro nezbytné odborné práce redakce, evidence honorářové agendy
• zajišťování podkladů pro jednání Redakční rady VÚV TGM, v. v. i., a Redakční rady časopisu VTEI, jejich svolávání a realizace úkolů
• vedení databáze adres odběratelů časopisu VTEI a zajišťování dohledu nad jeho distribucí

Požadujeme:
• min. středoškolské vzdělání
• počítačovou gramotnost
• schopnost samostatné systematické práce, spolehlivost, flexibilitu, zodpovědnost, bezúhonnost
• praxi na podobné pozici min. 2 roky
• zkušenost s prací v prostředí veřejné výzkumné instituce, popř. v akademickém prostředí výhodou
• znalost práce v redakčním systému WordPress výhodou

Nabízíme:
• práci na plný úvazek
• mzdové ohodnocení podle vnitřního mzdového předpisu s možností osobního ohodnocení
• smlouvu na dobu určitou v délce jednoho roku s možností prodloužení
• možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
• příjemné pracovní prostředí
• pružnou pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na stravování

Místo práce: Praha 6

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s motivačním dopisem a názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 18. 1. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 18. 12. 2020, 10:36

Obor
Marketing, reklama, média
Plat
Lokalita
Praha