Odborný rada – sekce veterinární

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Státní veterinární správa.

Náplň práce:
a) Monitoring zoonóz a antimikrobiální rezistence:
• každoroční příprava plánu odběru vzorků (stanovení počtu odebraných vzorků)
• kontrola plnění plánu v informačním systému Státní veterinární správy
• koordinace odběru vzorků
• vyhodnocení veškerých získaných dat
b) poskytování dat Evropskému úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA), Systém rychlého varování pro potraviny a krmiva (RASFF) a Systém správní pomoci a spolupráce (AAC)
• člen systémů (plní úkoly v rámci týmové spolupráce, ale i samostatně podle pravidel daných pro tyto systémy) po zaškolení stávajícími členy týmu.
nebo
• specializované odborné činnosti preventivní a diagnostické v ochraně zdraví zvířat;
• sledování nákazové situace v ČR i v zahraničí;
• navrhování opatření proti zavlečení nákaz a jejich šíření na území ČR;
• navrhování preventivní a diagnostické činnosti v oblasti ochrany zdraví zvířat;
• zpracování odvolání proti rozhodnutím krajských veterinárních správ;
• zastupování SVS v odborných komisích státních orgánů v ČR a zahraničí;
koordinace činnosti krajských veterinárních správ v oblasti ochrany zdraví zvířat.

Požadujeme:
• vysokoškolské vzdělání (veterinárního zaměření, titul MVDr.)
• znalost anglického, německého, francouzského, španělského nebo ruského jazyka (alespoň na úrovni 1. stupně)
• praxe ve veterinární oblasti vítána
• znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
• orientace ve veterinární legislativě
• spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita, dobré komunikační schopnosti, samostatnost

Nabízíme:
• 13. platová třída (mzda dle praxe od Kč 25.210)
• odpovídající finanční ohodnocení podle tabulek platů zaměstnanců státní správy dle zákoníku práce s ohledem na délku praxe
• standardní zaměstnanecké výhody pro státní správu (5 týdnů dovolené, zdravotní volno, příspěvky z FKSP, stravenky)
• osobní rozvoj a další vzdělávání.
• možnost flexibilní pracovní doby

Místo práce: Praha 2, Slezská 100/7

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 12. 4. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 12. 3. 2018, 16:17

Obor
Zdravotnictví
Plat
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
hppx 1114
prahax 472