Odborný obchodní referent / referentka - nákup - Ostrava

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je automatizační společnost se specializovaným sortimentem ATS Techplus s.r.o. - Na českém trhu patří mezi Výrobce technologií a technologických celků.

Náplň práce:
• příprava podkladů pro obchodní jednání s dodavateli (poptávky, objednávky, dodací listy atd.)
• udržování evidenci jednotlivých dodavatelů podle typu zakázek, sídla a způsobu placení v centrálním elektronickém systému společnosti (PREMIER)
• pokračování v budování dlouhodobých obchodních vztahů s našimi dodavateli

Požadujeme:
• ukončené SOU/SŠ vzdělání, nejlépe technického zaměření
• alespoň 1 rok praxe na obdobné pozici výhodou (výhodou zkušenost z maloobchodu)
• komunikativní znalost AJ/NJ výhodou
• řidičský průkaz sk. B podmínkou - aktivní řidič
• spolehlivost, komunikativnost, samostatnost a časovou flexibilitu
• obchodní, prezentační a organizační schopnosti
• ochotu průběžně se vzdělávat a učit novým věcem

Nabízíme:
• zázemí stabilní rostoucí české společnosti
• zajímavou práci ve specializovaném oboru automatizace
• možnost osobního a profesního růstu
• možnost spolupodílet se na významných projektech
• nástup na HPP ihned
• služební telefon, notebook
• služební auto
• možnost využívat flexibilní pracovní doby

Místo práce: Pohraniční 693/31, 706 02 Ostrava

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: atstechplus@atstechplus.cz

Platnost inzerátu končí 23. 9. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 23. 8. 2018, 13:17

Obor
Administrativa, Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Moravskoslezský kraj