Odborný asistent / asistentka obchodního oddělení - vhodné i pro absolventy

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost NOHEL GARDEN a.s., Budínek 86, 263 01 Dobříš – největší česká firma se zahrádkářským sortimentem zásobující všechny sítě marketů a supermarketů včetně nezávislého trhu v ČR a SR. Společnost byla založena v roce 1991.

Náplň práce:
• komunikace s tuzemským i zahraničním partnerem
• vytváření objednávek
• vytváření cenových nabídek
• práce s databází dodavatelů

Požadujeme:
• VŠ nebo SŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy
• znalost AJ, NJ - výhodou
• výborná znalost MS Excelu
• velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
• samostatnost, spolehlivost, pečlivost, vysoké pracovní nasazení, loajalita
• znalost zahradnického sortimentu výhodou

Nabízíme:
• práci v prostředí stabilní a rostoucí české společnosti
• zajímavý kariérní postup
• velký prostor pro seberealizaci
• nástup ihned nebo dle dohody

Místo práce: Středočeský kraj - Budínek u Dobříše

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: faktorova.jana@nohelgarden.cz

Informace u paní Faktorové na telefonním čísle 318 533 586.

Platnost inzerátu končí 9. 3. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 9. 2. 2018, 11:14

Obor
Administrativa, Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Středočeský kraj