Obsluha tepelných zařízení pro oblast Praha - částečný úvazek - DPP

Alfa - COM, s.r.o. - provozující tepelná zařízení.

Více informací o společnosti naleznete na www.alfa-com.cz.

Náplň práce:
• zajištění provozu a údržby TZ v lokalitě Praha (dle umístění TZ)

Požadujeme:
• vzdělání technického směru
• praxi s tepelnými zdroji a znalost výměníkových stanic a plynových kotelen
• spolehlivost
• trestní bezúhonnost
• časovou flexibilitu

Nabízíme:
• práce na částečný pracovní úvazek - DPP (dohodu o provedení práce)
• možnost individuální domluvy pracovní doby

Místo práce: Praha

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, volejte prosím na tel.: 728 736 179 - paní Řápková - personální oddělení, účtárna.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 24. 12. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 24. 11. 2022, 09:56

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Výroba a provoz, Průmysl
Plat
Lokalita
Praha
Pracovní poměr
Brigáda