Obsluha automatické myčky pro mytí setů vzorkovnic v laboratoři - plný nebo zkrácený úvazek - dvousm

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Českomoravská společnost chovatelů, hledající pro Laboratoř pro rozbor mléka obsluhu automatické myčky pro mytí setů vzorkovnic v laboratoři.

Náplň práce:
• obsluha automatické myčky pro mytí setů vzorkovnic v laboratoři
• skládání setů vzorkovnic do sušičky
• příprava vzorkovnic na expedici

Odborně nenáročná práce, ale jednotvárná, fyzicky náročnější. Zájemcům předem práci ukážeme, přijďte se nezávazně podívat. Práce není stresující, domů budete odcházet s čistou hlavou.

Požadujeme:
• základní vzdělání bez praxe

Nabízíme:
• práci na plný nebo zkrácený úvazek
• pracovní úvazek 37,5 hod. týdně (plný) - dvousměnný provoz
• typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
• jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, po roce doba neurčitá
• mzdové ohodnocení od 20.000,- Kč + dle pracovního nasazení odměny
• 5 týdnů dovolené
• možnost zaškolení, podpora vzdělávání a odborného růstu
• mimořádné odměny 2x – 3 ročně, benefity unišeky do výše 15.000,- Kč ročně
• penzijní a životní pojištění
• příspěvek na stravování
• možnost čerpání výhod sociálního fondu

Místo práce: pracoviště Brno - Tuřany - Popelova 53

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: svehlova@cmsch.cz a urban@cmsch.cz.

Kontakt:
Švehlová - 257 896 432
MVDr. Urban - 545 219 143

Platnost inzerátu končí 13. 6. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 13. 5. 2020, 13:14

Obor
Ostatní, Chemie, farmacie a potravinářství, Věda a výzkum
Plat
od 20 000,-
Lokalita
Jihomoravský kraj
Pracovní poměr
Práce na HPP nebo VPP