Obráběč kovů / nástrojář

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká plastikářská společnost MATEICIUC a.s. s 30letou tradicí. Výroba je zaměřena na výrobky pro stavební průmysl (stavební profily, chráničky, mikrotrubičky pro optické kabely a jiné). 75% výroby je určeno pro export. Společnost si zakládá na dobrém jménu nejen ve vztahu ke svým zákazníkům, ale i ke svým zaměstnancům. Firemní kultura a péče o zaměstnance je pro vedení společnosti prioritou. Vice informací o společnosti naleznete na www.mat-plasty.cz.

Náplň práce:
• obsluha soustruhu a CNC strojů
• výroba nových nástrojů pro plastikářské technologie
• ruční dopracovávání obrobků
• výroba dílů pro strojní údržbu

Požadujeme:
• ukončené SOU obráběč kovů nebo nástrojář
• praxe v oboru min. 2 roky
• ŘP sk. B
• manuální zručnost, samostatnost, pečlivost a spolehlivost

Nabízíme:
• práce na 1 směnu - práci na HPP - úvazek 37,5 hod/týdně
• moderní a čisté pracoviště
• odpovídající finanční ohodnocení
• měsíční prémie
• cílové odměny
• zázemí silné výrobní společnosti s vlastním výrobním vývojem, profesní růst a další vzdělávání.
• firemní benefity: náborový příspěvek, příspěvek na dopravu, docházkový bonus, 5 týdnů dovolené, závodní stravování a další

Místo práce: Odry - okrese Nový Jičín

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jirina.buckova@mateiciuc.cz

Platnost inzerátu končí 20. 7. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 20. 6. 2019, 14:17

Obor
Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Olomoucký kraj