Obchodník - prodejce kuchyní ORESI - Kladno

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Oresi s.r.o. - skutečný šampión v každé třídě, a proto stále rozšiřuje svůj profesionální tým.

Náplň práce:
• obchodní činnost a komunikace se zákazníky na studiu
• po úvodním zaškolení vypracovávání 3D grafických návrhů a zákaznických řešení
• uzavírání kupních smluv a zakázek

Požadujeme:
• vzdělání SŠ/SOU s maturitou
• reprezentativní vystupování
• obchodního ducha a nadšení pro práci v obchodní pozici
• dobré komunikační dovednosti v ústním i písemném projevu
• zkušenosti s prodejem a navrhováním kuchyní jsou předností - nikoli podmínkou

Nabízíme:
• práci na HPP
• mzdové ohodnocení 30.000 – 60.000,- Kč měsíčně dle Vašich výsledků
• práce v české společnosti - jednička na trhu v oboru
• různorodou, týmovou a motivující práci v prosperující společnosti
• zaměstnanecký systém benefitů a slev (bonusy/prémie, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie)
• kvalitní zaškolení a možnost dalšího průběžného profesního rozvoje a kariérního růstu
• v průběhu praxe možnost exkurzí u předních světových výrobců kuchyní a spotřebičů

Místo práce: Kladno

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 12. 9. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 12. 7. 2019, 11:33

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Středočeský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
prodejx 1854
obchodx 3339