Obchodník po telefonu (B2B)

Společnost Up Česká republika, s. r. o., působí v České republice již od roku 1995 a od svého zrodu se specializujeme na motivační programy pro zaměstnance v soukromé i státní sféře.
Angažovaným lidem poskytujeme atraktivní motivační platformy, protože věříme, že radost a smysl, ke kterým přispíváme, jsou důležité pilíře harmonického a spokojeného života.

Čemu věříme:
• Vše děláme srdcem a na maximum
• Hledáme nové cesty
• Nasloucháme, respektujeme, pomáháme
• Přinášíme radost

Přidejte se k nám na pozici Obchodníka v Telesales týmu. Telesales je obchodní tým, který pracuje po telefonu se stávajícími i novými klienty (B2B). Klienti jsou převážně ze segmentu malých a středních firem (zaměstnavatelé). Hlavním úkolem pozice je pomáhat firmám vybrat ty nejlepší benefity pro motivaci a odměnu svých týmů.

Více informací o společnosti naleznete na www.upcz.cz.

Náplň práce:
• navrhování klientům optimální řešení zaměstnaneckých benefitů a motivace jejich zaměstnanců
• aktivní udržování a rozvíjení obchodních vztahů s našimi stávajícími i budoucími klienty po telefonu
• rozšiřování klientské portfolio
• nedílnou součástí práce je i administrativa spojená s uzavíráním smluv

Požadujeme:
• SŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy / i bez praxe -zaučíme
• příjemné vystupování a pozitivní vztah k lidem během telefonních hovorů
• nadšení a aktivní přístup
• schopnost přizpůsobovat se měnícímu se prostředí
• orientaci na výsledek
• energickou osobnost s chutí učit se
• zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme:
• práci na HPP
• mzdové ohodnocení od 26 000 - 30 000 Kč/měsíc + provize

Místo práce: Administrativní centrum Vinice, K Vinici 1256, Pardubice

Termín nástupu: dle domluvy

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: ela.honicka@upcz.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 12. 10. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 12. 9. 2022, 14:09

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
od 26 000 - 30 000 Kč/měsíc + provize
Lokalita
Pardubice

Další inzeráty s nálepkami:
prodejx 1381
obchodx 2560
B2Bx 8