Obchodní zástupce - technik pro Severovýchodní Čechy

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je SYSTEMOTRONIC, s.r.o. Nabízí již více než 25 let komplexní služby v oblasti bezpečnosti strojů a průmyslové automatizace. Dodává výrobky předních evropských výrobců v oblasti automatizace, provádí elektro-projekční činnost, programuje řídicí systémy, staví jednoúčelové stroje. Je menší, ale stabilní a zavedená firma. Sídlo má v Brně a ve Žďáru nad Sázavou.

Náplň práce:
Pracovník bude zodpovědný za prodej výrobků a služeb pro automatizaci a bezpečnost strojních zařízení. Jedná se o správu stávajících zákazníků, analýzu jejich potřeb, vyhledávání nových zákazníků a projektů, vypracování cenových nabídek. Základem je denní kontakt se zákazníky a s tím spojené samostatné plánování cest z domova v daném regionu.

Požadujeme:
Požadujeme min. středoškolské vzdělání s maturitou elektrotechnického směru a nejlépe praxi v oboru průmyslové automatizace. Ochotu denně cestovat, výborné komunikační dovednosti, příjemné vystupování, samostatnost, logické myšlení, znalost práce na PC (MS Office). Řidičský průkaz skupiny B. Anglický nebo německý jazyk pro orientaci v katalozích je výhodou.

Nabízíme:
Nabízíme zajímavou práci s možností dalšího vzdělávání v zázemí firmy s dlouholetými zkušenostmi v oboru bezpečné automatizace. Zaškolení při nástupu, odpovídající platové ohodnocení a odměny dle dosažených výsledků. Týden dovolené navíc, stravenky, služební auto a telefon i pro soukromé účely, notebook a další příspěvky po zapracování.

Místo práce: Královéhradecký a Pardubický kraj

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 19. 10. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.Vytvořeno: 19. 9. 2017, 09:25

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
224819391
http://www.jobsystem.cz/
Více info:
Doporučte tuto práci
Chci více info o této pozici
Obor
Obchod a cestovní ruch  
Plat
0  
Lokalita
Královehradecký kraj  
Pracovní poměr
Práce na HPP  
Kontaktní osoba
Eva Grundová  
e-mail
 
Telefon
224819391  
Šup s tím na FaceBook
Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 3216
technikx 1121
hppx 1222
 

© 2009 empleo.cz O nás