Obchodní zástupce - prodej nářadí pro Slovensko

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je EURO NÁŘADÍ s.r.o.

Náplň práce:
• udržování a rozvíjení vztahů se stálými zákazníky
• aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků
• plnění obchodních aktivit (počet schůzek se zákazníky, apod.) a prodejních cílů ve svěřeném regionu
• identifikace nových obchodních příležitostí, monitoring konkurence
• zodpovědnost za svěřený region

Požadujeme:
• praxe na obchodní pozici ve stavebnictví nebo v příbuzné oblasti výhodou
• referencemi ověřitelné výborné obchodní výsledky v minulosti výhodou
• kontakty v cílové skupině zákazníků (prodejny stavebnin, železářství apod.) výhodou
• kreativní osobnost přinášející nové podněty a nápady s jejich následnou realizací
• schopnost aktivně vyhledávat nové příležitosti
• aktivní, dynamická a silná osobnost
• znalost práce s PC (Word, Excel)
• řidičský průkaz skupiny B
• trvalé bydliště na pomezí ČR a SR

Nabízíme:
• zázemí silné české společnosti
• produktové školení
• možnost profesního a kariérního růstu
• motivující finanční ohodnocení
• další zaměstnanecké výhody
• služební automobil, PC, telefon a další firemní benefity
• práce na HPP
• mzda 20 000 – 40 000 Kč/měsíc
• vhodné i pro absolventy

Místo práce: Slovensko

Termín nástupu: 1. 3. 2018

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis včetně aktuální fotografie. Zasláním životopisu zároveň potvrzujete souhlas s níže uvedeným prohlášením.

Souhlasím, aby společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o. zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Jedná se o uchování osobních údajů v databázi.

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 4. 2. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 4. 1. 2018, 12:13

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj