Obchodní zástupce pro SlevaDne.cz

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je SlevaDne.cz - patřící mezi přední slevové portály specializující se převážně na oblast cestování. Patří pod holding Creative Web, který zahrnuje i jiné úspěšné projekty, jako je ZlavaDna.sk či rezervační systém Bookio.

Náplň práce:
Náš obchodník se pravidelně setkává s obchodními partnery v hotelovém segmentu. Zjišťuje jejich potřeby a nastavuje správné očekávání. Společně s našimi klienty a dalšími kolegy přináší řadu zajímavých nabídek pro koncového zákazníka. Obchodník v našem týmu musí zvládat time management, musí mít tah na branku, rád vyhledává nové příležitosti, je v terénu, ví, co znamená servis pro klienta a je orientovaný na byznys a výsledky.

Požadujeme:
• zkušenost s obchodováním v terénu (cestovní ruch není podmínkou)
• dobré vyjednávací schopnosti a vystupování na úrovni
• aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
• pozitivní vztah k cestování
• vlastní automobil (náklady na pohonné hmoty proplácíme)
• schopnost řídit obchodní jednání
• komunikativnost
• živnostenský list

Nabízíme:
• volnou ruku při organizaci práce
• flexibilitu při plánování času
• příležitost cestovat po celé ČR, případně i za hranicemi
• zázemí stabilní společnosti
• nadprůměrné finanční ohodnocení
• odměňování: komfortní fix, který se při plnění plánu stává sekundární složkou platu
• přátelský kolektiv

Místo práce: celá ČR

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 25. 10. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 25. 9. 2018, 11:06

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Česká republika
Pracovní poměr
Práce na živnosťák

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 3144
prodejx 1740