Obchodní zástupce pro prodej nákladní techniky - Zbuzany

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je obchodní společnost HESTI, spol. s r.o. s více než 25ti letou tradicí, zabývající se prodejem, servisem a výrobou nákladních vozidel a návěsů. Mají širokou síť po celé ČR a jsou největší v tomto oboru.

Více informací o společnosti naleznete na https://www.hesti.cz/.

Hledáme komunikativního, kreativního zástupce/zástupkyni s technickým zaměřením a obchodním vystupováním na prodej nákladní vozidel MAN pro pobočku ve Zbuzanech.

Náplň práce:
• prodej nákladních vozidel MAN
• vyhledávání zákazníků v lokálním trhu
• správa stávajících klientů

Požadujeme:
• vzdělání SŠ nebo SOU s maturitou
• znalost práce na PC
• řidičský průkaz skupiny B (řidičský průkaz skupiny C výhodou, ne podmínkou)
• zkušenost s prodejní činností vítána
• znalost AJ a NJ výhodou (ne podmínkou)
• ochota učit se novým věcem
• pracovní nasazení

Nabízíme:
• práci na HPP
• zázemí stabilní společnosti
• zajímavé mzdové ohodnocení, po zapracování fixní mzda + pohyblivá odměna v závislosti na prodeji - od 35 000,-Kč / měsíc
• průběžné vzdělávání v rámci firmy
• služební auto (i k soukromým účelům), mobil, notebook
• po nástupu bude během zkušební doby zaškolení v rámci firemního vzdělávání

Místo práce: Zbuzany - Praha-západ

Termín nástupu: možný ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: holbova@hesti.cz

Platnost inzerátu končí 24. 9. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 24. 8. 2020, 16:10

Obor
Auto-Moto, Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2570
prodejx 1388