Obchodní zástupce pro oblast severní a východní Čechy

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost FACKELMANN ČR, spol. s r.o. - jeden z největších evropských výrobců a distributorů kuchyňských pomůcek na vaření a pečení. Na českém trhu působí již 25 let.

Více informací o společnosti naleznete na www.fackelmann.com.

Náplň práce:
• péče o stálé zákazníky
• vyhledávání nových zákazníků
• prezentace našich výrobků na prodejnách
• prezentace sezónního zboží na prodejnách
• kontrola vratek
• vyřizování reklamací
• každodenní pracovní cesty v daném regionu

Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• praxe v oboru je výhodou, pracovníky bez praxe zaučíme
• dynamické a samostatné jednání
• organizační a vyjednávací schopnosti
• komunikativní a flexibilní typ
• seriózní vystupování
• odpovědnost za vykonanou práci
• loajalitu k firmě a spolupracovníkům
• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
• práci na HPP
• zajímavou práci v prostředí mezinárodní firmy
• finanční ohodnocení s motivující prémiovou složkou mzdy
• služební automobil a telefon

Místo práce: severní a východní Čechy

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis s fotografií a názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte. V korespondenci je NUTNÉ UVÁDĚT datum Vašeho možného nástupu a Vaše finanční požadavky.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: bohumila.bracikova@fackelmann.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 9. 10. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 9. 9. 2021, 14:51

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Ústecký kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2561
prodejx 1385