Obchodní zástupce - práce na ŽL

Švédská firma ZINZINO hledá do svého týmu obchodní partnery v oblasti zdraví. Baví vás pomáhat jiným? Máte rádi prodej? Chcete se podílet na projektu-program zdraví, který umožňuje lidem se nechat otestovat a vědět jakou mají imunitu?

Více informací o společnosti naleznete na https://www.zinzino.com/2006359390

Náplň práce:
Práce s e-shopem, akvizice u zákazníků a prodej. Možnost budování týmu.

• čeká Vás práce v terénu ale i v online světě - sociálních sítí
• podpoříme Vás pravidelným vzděláváním, abyste ve své profesi byl/a špičkou
• možnost se dále vzdělávat a budovat si vlastní tým
• dáme Vám důvěru a samostatnost - jedná se o Home Office, máte pohyblivou pracovní dobu
• když budete mít výsledky, pohled na Váš osobní účet Vás jistě potěší

Požadujeme:
• dobrou komunikaci
• ochota se učit
• bezúhonnost
• ochotu se v dané oblasti dále vzdělávat a zlepšovat
• prokazatelné výsledky ve Vašem dosavadním konání (práce, brigáda, praxe)

Nabízíme:
• práci na ŽL
• týmovou práci
• možnost vzdělávání v oblasti prodeje a vedení týmu
• měsíční a týdenní provize
• až 9 druhů příjmu
• možnost karierního postupu
• co je nejdůležitější, budete dělat tu nejprospěšnější práci na světě-pomáhat lidem, aby bili zdraví

Místo práce: Home Office-práce z domova, nebo u nás na pobočce

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice,
o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo na tel. 604 967 805, Jaroslav Klabík- vedoucí obchodu, Forum Karlín, Pernerova 51, Praha 8.

Vytvořeno: 12. 6. 2020, 14:09

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Praha
Pracovní poměr
Práce na živnosťák

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2559
homex 1
officex 104
ŽLx 121