Obchodní zástupce - papírenský sortiment, zábavné učení, škola, kreativita

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost DITIPO a.s. založena v roce 1991. Od svého vzniku podniká v oblasti papírnického a dárkového zboží, které podporuje komunikaci mezi lidmi. V současné době patří mezi největší firmy ve svém oboru v České republice a na Slovensku. Svoji úspěšnou budoucnost staví DITIPO a.s. především na dobrém servisu pro zákazníky a na kvalitě zboží. Hledá kolegu/kolegyni na pozici Obchodní zástupce pro severní a střední Čechy.

Náplň práce:
• péče o stávající zákazníky
• komplexní zpracování obchodních nabídek a objednávek
• zodpovědnost za splnění stanovených obchodních cílů
• vyhledávání a oslovování nových zákazníků
• pravidelný report svých aktivit a výsledků
• monitoring trhu ve svěřeném regionu

Požadujeme:
• praxi v prodeji rychloobrátkového zboží - papírenský sortiment výhodou
• orientace na výkon, obchodní a prezentační dovednosti
• dobré organizační schopnosti
• pozitivní přístup, energičnost, orientace na výsledek
• prozákaznické myšlení
• reprezentativní vystupování
• znalost regionu
• znalost práce na PC
• nejlépe s bydlištěm v Libereckém, Ústeckém nebo Královehradeckém kraji

Nabízíme:
• práci na HPP s možností nástupu ihned
• perspektivní a zajímavou práci
• odpovídající finanční ohodnocení
• flexibilní začátek a konec pracovní doby
• detailní proškolení
• podporu
• služební vůz, mobilní telefon, tablet

Místo práce: Královehradecký, Ústecký a Liberecký kraj

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 27. 12. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 27. 11. 2018, 13:21

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Ústecký kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 3145
prodejx 1739