Obchodní zástupce na prodej zemědělské techniky - celá ČR

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost TOKO AGRI a.s.

Náplň práce:
• prodej nejmodernější zemědělské techniky
• vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající zákazníky
• zpracování obchodních nabídek
• monitoring trhu

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru - zaměření na zemědělskou techniku
• schopnost samostatné práce se zákazníkem při prodeji strojů
• vítána znalost cizích jazyků (AJ, NJ)
• vítána praxe v oblasti obchodu se zemědělskou technikou
• ŘP sk. B
• Microsoft Word - pokročilý, Internet - pokročilý
• zájem o nejmodernější špičkové zemědělské stroje
• časová nezávislost/ flexibilita

Nabízíme:
• práci na ŽL
• prémiové ohodnocení na základě dosažených výsledků a provize z prodeje
• firemní benefity, systém vzdělávání, příjemný kolektiv a pracovní prostředí

Místo práce: celá ČR

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Platnost inzerátu končí 15. 11. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 15. 10. 2020, 11:25

Obor
Obchod a cestovní ruch, Zemědělství a lesnictví
Plat
Lokalita
Česká republika
Pracovní poměr
Práce na živnosťák