Obchodní zástupce - junior - vhodné i pro absolventy / i bez praxe - zaučíme

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je rodinná společnost zaměřená na tisková řešení. Na trhu je již od roku 1992. Splečnost tvoří malý kolektiv, který se navzájem zná, podporuje a pomáhá si. Společně jdou za cílem poskytování vysoce profesionálních a kvalitních služeb s úsměvem.

Více informací o společnosti naleznete na www.copymat.cz.

Jste spolehliví, komunikativní, zodpovědní, baví Vás nové technologie a vždy Vás lákal obchod? Je Vám sympatičtější prostředí rodinné společnosti, kde se tým podporuje a pomáhá si? V tom případě je tato pozice přímo pro Vás!

Náplň práce:
• styk se zákazníky a péče o zákazníka
• kontaktování, navštěvování zákazníků za účelem získání zakázek a udržení komunikace s klientem
• analýza a segmentace trhu
• provádění marketingového průzkumu
• nakupování a prodej zboží
• sestavení kalkulace ceny výrobků a služeb, znalost principů tvorby cen
• prezentace zboží zákazníkům
• poskytování informací o charakteristikách a funkcích zboží a služeb zákazníkům
• podpora prodeje
• vedení evidence a obchodní dokumentace
• poskytování informační zpětné vazby výrobcům
• správa databáze potenciálních zákazníků řídí a vyhodnocuje vstupy a výstupy dat a připravuje podklady pro statistiky, udržuje databázi, řídí a kontroluje zápisy dat, vybírá, připravuje a upravuje nové databáze
• pravidelné, systematické a cílené oslovování veřejnosti s cílem vzbudit zájem o koupi nabízeného zboží a služeb, selekce potencionálních zákazníků, kontrola četnosti úspěšných kontaktů, rozesílání reklamních a propagačních materiálů

Požadujeme:
• ukončené středoškolské vzdělání - vhodné i pro absolventy / i bez praxe - zaučíme
• práce s MS Office (Excel, Word, Outlook)
• velmi dobré komunikační schopnosti
• řidičský průkaz skupiny B
• kreativita, spolehlivost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme:
• práci na HPP
• firemní automobil, telefon, notebook
• školení na firemní náklady (vstupní, průběžné)
• firemní benefity

Místo práce: Lopatecká 17, 147 00 Praha 4 - Podolí

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: kovandova@copymat.cz

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 17. 4. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 17. 3. 2021, 16:28

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2567
prodejx 1389