Obchodní zástupce - jižní a severní Morava a východní Čechy

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost ORELIO COMPANY s.r.o. podnikající v oblasti zemědělství hledá do svého týmu nového kolegu na pozici obchodní zástupce v regionu jižní a severní Moravy a východních Čech.

Náplň práce:
• Zodpovědnost za plnění a rozvoj obchodních aktivit v oblasti zemědělských komodit - živočišná a rostlinná výroba, nákup a prodej
• Udržovat a rozvíjet kontakty se stávajícími zákazníky
• Získávání nových dodavatelů a odběratelů
• Sledování uzavřených obchodů a kontrola jejich realizace
• Analýza trhu a prodeje
• Spolupráce s vedením na nových projektech

Požadujeme:
• SŠ vzdělání s maturitou
• Samostatnost, spolehlivost, flexibilitu
• Řidičský průkaz skupiny B
• Obchodního ducha, zkušenosti s prodejem
• Znalost zemědělských podniků oblasti výhodou
• Organizační schopnosti
• Zkušenosti v oboru výhodou

Nabízíme:
• Zajímavou a samostatnou práci v terénu
• Služební telefon
• K dispozici služební automobil
• Motivující finanční ohodnocení s podílem na zisku z realizovaných obchodů
• Zázemí stabilní společnosti na trhu (přes 25 let)
• Firemní benefity

Místo práce: Letovice - Jihomoravský kraj

Termín nástupu: únor 2018

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 22. 2. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 22. 1. 2018, 13:23

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj