Obchodní zástupce - autoopravárenství - Královéhradecký kraj

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je AutoFit, spol. s r. o.

Náplň práce:
• získávání nových klientů
• prodej lakovacích systémů, vybavení a příslušenství pro lakování
• péče o stávající zákazníky v daném území, jejich rozvoj a poskytování odborného poradenství

Požadujeme:
• obchodní zdatnost v prodeji B2B
• komunikační a vyjednávací schopnosti
• znalost automobilového prostředí
• zodpovědný a samostatný přístup k práci
• loajalitu, spolehlivost a disciplínu
• časovou flexibilitu a týmového ducha
• perfektní znalost práce na PC, tabletu a smartphonu
• bydliště nejlépe na trase Praha-Hradec Králové nebo v Královehradeckém kraji
• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
• kreativní práci v zajímavém oboru u renomované firmy
• služební automobil, PC, telefon a po zkušební době další benefity
• profesní a odborný růst na mezinárodní úrovni
• zajímavé ohodnocení s podílem na výkonu
• přátelský pracovní kolektiv a flexibilní vedení

Místo práce: Královéhradecký kraj

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: info@autofit.cz

Platnost inzerátu končí 27. 3. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 27. 2. 2019, 11:29

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Královehradecký kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 3211
hppx 1222
hkx 2