Obchodní reprezentant - Ústecký, Plzeňský, Středočeský kraj

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost VELE, spol. s r.o. - výhradní zástupce zahraničních farmaceutických firem pro ČR a distributor veterinárních léčiv a doplňků pro hospodářská a společenská zvířata.

Náplň práce:
• osobní prodej produktů pro hospodářská a společenská zvířata
• péče o stávající klienty a vyhledávání a získávání nových klientů (regiony jsou velmi dobře podchyceny)
• podpora prodeje a uvádění nových přípravků na trh
• monitoring trhu
• reporting

Požadujeme:
• SŠ/VŠ (veterinární, zemědělské, farmaceutické) - vhodné i pro absolventy
• praxe v zemědělství nebo ve veterinární ordinaci - výhodou
• ŘP sk. B (práce v terénu)
• komunikativnost a samostatné jednání
• flexibilitu a zájem o práci
• znalost Aj na úrovni B1

Nabízíme:
• práci na HPP (je možné se dohodnout i na jiné formě)
• mzdové ohodnocení 25 000 - 35 000 + bonusy za prodej
• zajímavou a různorodou práci
• odpovídající ohodnocením
• zázemí rodinné společnosti s 25letou tradicí a příjemný kolektiv spolupracovníků
• osobní automobil a mobilní telefon

Místo práce: Ústecký, Plzeňský a Středočeský kraj

Termín nástupu: 1. 1. 2020

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 1. 11. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 1. 10. 2019, 10:32

Obor
Obchod a cestovní ruch, Zdravotnictví
Plat
Lokalita
Středočeský kraj