Obchodní reprezentant pro laboratorní přístroje - vhodné i pro absolventy

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je společnost LABOSERV s.r.o. - působící 24 let v oblasti dodávek zdravotnických prostředků do laboratoří klinické diagnostiky.

Náplň práce:
• rozvoj obchodní aktivit společnosti
• péče o stávající zákazníky - pravidelné návštěvy, informování o novinkách v nabídce společnosti a řešení jejich požadavků
• vyhledávání nových zákazníků
• konzultační poradenství
• vytváření a podávání nabídek do vypsaných výběrových řízení
• odborný kontaktu se zahraničními dodavateli, získávání informací o novinkách v jejich nabídce a následné zpracování těchto informací, se kterými seznámí zákazníky
• zaškolování zákazníků pro práci s dodanými přístroji

Požadujeme:
• ukončené VŠ vzdělání technického nebo přírodovědného směru
• pozice je vhodná jak pro zkušené obchodníky, tak i pro absolventy VŠ
• aktivní znalost AJ
• uživatelskou znalost práce na PC (kancelářské programy)
• ŘP sk. B - praxe v řízení osobního vozu
• komunikativnost a organizační schopnosti
• profesionální vystupování, cílevědomost, flexibilitu, odpovědnost a samostatnost
• čistý trestní rejstřík
• znalost laboratorních přístrojů či diagnostických metod výhodou

Nabízíme:
• práci na HPP
• samostatnou a zajímavou práci
• mzdové ohodnocení 30 000 - 50 000 Kč na základě praxe a zkušeností
• firemní podporu a zaškolení
• pružnou pracovní dobu
• zaměstnanecké benefity
• týden dovolené navíc

Místo práce: kancelář společnosti - Brno, práce po České a Slovenské republice

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný profesní životopis s názvem pozice, o kterou se u nás ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: sisak@laboserv.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 3. 7. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 3. 6. 2021, 12:56

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Obchod a cestovní ruch, Zdravotnictví
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj