Obchodní referent / referentka - Liberec

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost LICON HEAT s.r.o.

Náplň práce:
• vedení obchodní korespondence s tuzemskými i zahraničními zákazníky
• kontrola dokumentace spojené s obchodními případy
• příjem, zpracování a potvrzování objednávek
• vystavování expedičních příkazů na zboží a jeho fakturace
• zpracování reportingu

Požadujeme:
• komunikativní znalost NJ slovem i písmem je podmínkou, znalost AJ nebo RJ výhodou
• minimálně SŠ vzdělání
• znalost MS Office
• komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, iniciativní přístup,
• samostatnost
• praxe v obchodním oddělení výhodou
• ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
• zajímavé a perspektivní zaměstnání v dynamickém kolektivu
• odpovídající platové ohodnocení
• dobré sociální zázemí v moderním prostředí
• pružnou pracovní dobu
• místo výkonu práce v Liberci - průmyslové zóně Sever s dobrým dopravním spojením
• příspěvek na stravování formou stravenek a další benefity
• kafeterii
• dovolenou 25 dní

Místo práce: Liberec - průmyslová zóna Sever

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 30. 6. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 30. 5. 2018, 10:20

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Liberecký kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 3107