Obchodní ředitel - Moravské Budějovice

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost BAST s.r.o. - lehké strojírenství, výroba z plechů a profilů, nádoby, rozvaděče, rámy, svařované díly kolejových vozidel dle EN 15085-CL1.
Více informací o společnosti naleznete na www.bast.cz.

Náplň práce:
- podílení se na zpracování marketingové a obchodní strategie BAST
- odpovědnost za prodej a plnění obchodních cílů společnosti
- jednání s obchodními partnery
- vedení poptávkových řízení, příprava a uzavírání kontraktů s dodavateli
- tvorba obchodních plánů a podílení se na tvorbě cenové politiky
- aktivní komunikace se zákazníky a odpovědnost za vyřízení reklamací
- vyhodnocování marketingových informace z trhu, vyhledávání nových příležitostí
- koordinace tvorby rozborů a statistik úspěšnosti nabídek a prodejů
- motivace, kontrola a hodnocení obchodního týmu

Požadujeme:
Požadované vzdělání a praxe:
- VŠ vzdělání v technickém oboru, přípustné je i magisterský stupeň v oboru strojírenství /
technologie
- praxe v oblasti obchodu minimálně 5 let, uvítáme i zkušenost v oblasti vedení lidí
Odborné znalosti a dovednosti:
- plynulá angličtina slovem i písmem (pravidelná komunikace se zahraničními zákazníky)
- němčina velkou výhodou
- representativní, komunikativní a dynamická osobnost
- schopnost vyjednávat
- analytická mysl, odolnost vůči stresu
Požadované způsobilosti:
- samostatnost
- organizační schopnosti
- loajalita a podpora dobrého jména zaměstnavatele

Nabízíme:
- hrubá měsíční mzda/nástupní: cca 45 000 Kč v závislosti na zkušenostech a praxi
- bonusové složky, provize, prémie: dle výsledků
- možnost vývoje mzdy: až cca 70 000 Kč v návaznosti na obchodní výsledky
- pracovní doba: pružná
- vybavení pracovní pozice: služební automobil, mobil, notebook
- zaměstnanecké výhody: stravenky, jazykové kurzy, dotovaný sport, kulturní akce, mimořádné odměny
- dovolená: 20 dnů + 5 dnů dle délky zaměstnaneckého poměru

Místo práce: BAST s.r.o., Moravské Budějovice, 676 02

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 6. 4. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 6. 3. 2019, 10:57

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 3211
hppx 1222