Obchodní (oblastní) ředitel - pro oblast Praha + Střední, Jižní a Západní Čechy

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Au-Mex s.r.o. - výhradní distributor nátěrových hmot OSMO a přední importér dřevařských materiálů z celého světa.
Po 24 letech působení na trhu patří do hlavního portfolia produktů společnosti OSMO nátěrové hmoty, venkovní dřevěné terasy a fasádní obklady, dřevěné podlahy, deskový materiál a další dřevařské materiály.

Více informací o společnosti naleznete na www.au-mex.cz.

Náplň práce:
• rozvíjet a pečovat o databázi zákazníků v přiděleném regionu
• organizovat, řídit, kontrolovat a vyhodnocovat činnost obchodních zástupců, rozvíjet jejich znalosti, a motivovat je k plnění obratových cílů
• obsluhovat a vyhledávat VIP zákazníky, developery, zpracovatelské a výrobní firmy
• odpovědnost za obratové výsledky, aktivní prodej a zpracovávání poptávek
• vyhledávání a kontaktování nových potencionálních odběratelů
• vypracovávat zásady obchodní politiky ve svěřeném regionu
• organizovat pravidelná školení pro zákazníky a obchodní zástupce
• kontrolovat a vyhodnocovat jízdy obchodních zástupců
• řešit reklamace dle interně nastavených postupů
• informovat jednatele firmy o situaci v regionech na pravidelných poradách
• vyžadujeme trestní bezúhonnost

Požadujeme:
• SŠ / VŠ vzdělání
• odborná znalost v oblasti dřevařského sortimentu výhodou
• být leadrem a týmovým hráčem
• zkušenosti s vedením lidí
• výbornou úroveň obchodních a komunikačních dovedností
• praxe ve stavebnictví, velkoobchodu, dřevařském provozu vítána
• samostatnost a odpovědnost
• časovou flexibilitu a loajalitu, ochotu cestovat
• znalost práce na PC (ABRA, Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
• ochota a příjemné vystupování se zájmem pracovat v týmu
• znalost AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme:
• práci v kolektivu, který je na vysoké profesní úrovni ve svém oboru a který je ochoten pomoci svému novému kolegovi v začátcích jeho práce
• práci na HPP
• kariérní růst u firmy s předním postavením na trhu ve svém oboru
• práci v Praze 9 Vysočany v příjemném pracovním prostředí
• fixní mzda + bonusové ohodnocení závislé na obratových výsledcích a plnění cílů (předpokládaná mzda: 50 000 - 100 000 Kč)
• 13. a 14. plat

Místo práce: Praha 9

Termín nástupu: možný ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo zavolejte na tel. č. 608 052 451 a sjednejte si pracovní pohovor.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 27. 6. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 27. 5. 2021, 12:39

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Obchod a cestovní ruch, Management
Plat
Lokalita
Praha