Obchodní manažer pro bezpečnostní software

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost AxxonSoft Czech and Slovak s.r.o. (pobočka AxxonSoft pro ČR a SK). Společnost se zabývá vývojem a poskytováním videozáznamového a bezpečnostního software pro správu a integraci prvků zabezpečovací techniky, videodohledu (CCTV) a jiného slaboproudu.
Více informací na www.axxonsoft.com.

Náplň práce:
Vyhledávání a péče o klienty z různých oblastí, vedení projektů od počátku až po implementaci systému, reprezentace společnosti, poradenství a školení klientů, vyhledávání a tvorba partnerských kanálů. Časté služební cesty ČR i Slovensko, administrativní práce v Brně. Příprava individuálních řešení pro klienty a konkrétních projektů, monitoring situace na trhu, plnění stanovených cílů, reporting činnosti a výsledků. Budování pozice na trhu s podporou a zkušenostmi centrály a poboček z řady dalších zemí. Úzká spolupráce s pobočkou v Polsku.

Požadujeme:
Vzdělání min. SŠ, výhodou VŠ. Obchodní praxe, práce na PC na velmi dobré úrovni, AJ slovem i písmem, samostatnost a zodpovědnost, aktivita a schopnost učit se novému, komunikativnost, bezúhonnost, ochota cestovat v daném regionu, ŘP skupiny B. Praxe v oboru zabezpečovací techniky, slaboproudu či IT (software) velkou výhodou. Zkušenosti a prokazatelné pozitivní výsledky z minulosti.

Nabízíme:
Možnost seberealizace a kariérního postupu při růstu společnosti, velmi perspektivní oblast činnosti s jedinečným řešením, motivující ohodnocení (nadprůměrná základní mzda + reálná pohyblivá složka dle dosažených výsledků), mobilní telefon, NTB, služební automobil, potenciál osobnostního růstu, administrativní zázemí v Brně, práci na HPP.

Místo práce: Brno, ČR, SK

Termín nástupu: dle dohody, co nejdříve

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 8. 1. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 8. 12. 2016, 13:31

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
224819391
http://www.jobsystem.cz/
Více info:
Doporučte tuto práci
Chci více info o této pozici
Obor
Obchod a cestovní ruch  
Plat
0  
Lokalita
Jihomoravský kraj  
Pracovní poměr
Práce na HPP  
Kontaktní osoba
Eva Grundová  
e-mail
 
Telefon
224819391  
Šup s tím na FaceBook
Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 3392
skx 7
brnox 749
črx 25
hppx 1348
 

© 2009 empleo.cz O nás