Obchodní konzultant / konzultantka CAx/PLM

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost HSI com s.r.o. zabývající se vývojem aplikačního CAD software, dále je zaměřena na komplexní ICT obsluhu zákazníků, především v oblasti GIS a CAx aplikací a implementaci systémů DMS.

Více informací o společnosti naleznete na www.hsicom.cz.

Náplň práce:
• aktivní vyhledávání nových zákazníků z oblasti strojírenství
• obchodní prezentace řešení průmyslového softwaru (skupina produktů Siemens Digital Industries Software)
• vypracování nabídek na dodávku CAx/PLM řešení
• vedení jednotlivých obchodních případů

Požadujeme:
• SŠ/VŠ technického zaměření (ideálně strojní)
• praxe na obchodní pozici vítána
• organizační a komunikační schopnosti
• základní znalost strojírenské výroby, konstrukce, technické přípravy
• znalost AJ na komunikativní úrovni
• ŘP B
• ochotu a chuť učit se novým věcem

Nabízíme:
• zajímavou práci v perspektivním oboru
• příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv firmy s českým vedením
• propracovaný systém osobního hodnocení
• možnost jazykových kurzů
• příspěvky na stravování formou stravovacího paušálu
• flexibilní pracovní dobu s možností částečné práce z domu (po zaškolení)
• 25 dní dovolené
• služební telefon, notebook

Místo práce: Plzeň

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: obchod@hsicom.cz nebo nás přímo kontaktujte na +420 606 083 946.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 9. 4. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 9. 3. 2022, 12:08

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Plzeňský kraj