Obchodní asistent / asistentka - vhodné i pro absolventy - Brno-Královo Pole

Obchodní společnost TONERCENTRUM, s.r.o. je rodinná firma, je nás cca 23 zaměstnanců. Už víc jak 20 let jsme na tuzemském i na zahraničním trhu. Naší „pracovní náplní" je vše kolem velkoobchodního nákupu a prodeje tonerů, inkoustů (a ostatního spotřebního materiálu) do kopírek a tiskáren všech značek.

Více informací o naší společnosti naleznete na www.tonercentrum.cz.

Náplň práce:
Hledáme do hlavního pracovního poměru obchodní asistentku pro export-importní oddělení s možností profesního růstu na samostatnou obchodnici.

Náplní práce je podpora obchodního/nákupního oddělení: fakturace, vyhodnocování nabídek, zpracování poptávek, písemná komunikace s klienty přes e-mail nebo Skype.

Požadujeme:
• ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání nejlépe ekonomického nebo obchodního zaměření
• vhodné i pro absolventy - jakákoliv praxe v oboru vítána
• dobrá znalost práce na PC - MS Office
• základní znalost angličtiny podmínkou
• komunikativnost, odpovědnost, pečlivost, flexibilita + týmový hráč

Nabízíme:
• práci na HPP - jednosměnný provoz
• příspěvek na stravování
• příspěvek na multisportkartu
• prémie a dovolená navíc
• volné víkendy a svátky
• příjemné prostředí a kolektiv
• možnost profesního růstu

Místo práce: Křižíkova70b, Brno - Královo Pole

Termín nástupu: dle dohody co nejdřív

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem. Těšíme se na Vás.
Pro odpověď na tuto pozici používejte e-mailovou adresu: dmensikova@tonercentrum.cz nebo zavolejte na 608 708 097.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 20. 10. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 20. 9. 2022, 16:18

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Administrativa, Obchod a cestovní ruch, Finance
Plat
24 000 Kč/měsíc
Lokalita
Brno