Obchodní asistent / asistentka - Vestec

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je společnost Ekobal s.r.o. - nabízející služby v oblasti obalové techniky. Specializují se zejména na technologie paletizačního a skupinového balení a na výrobu předepnuté fólie FlexLight. Poskytují rovněž záruční i pozáruční servis, instalaci, montáž a údržbu. Zajišťují technickou podporu.

Více informací o společnosti naleznete na www.ekobal.cz.

Náplň práce:
• příjem a vyřizování příchozích objednávek
• fakturace a zpracování elektronické pošty dle stanovených firemních standardů
• komunikace se zákazníky a svěřenými obchodními zástupci (nejedená se o sjednávání schůzek)

Požadujeme:
• SOU / SŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy nebo OZP
• pracovní zkušenosti na podobné pozici - výhodou
• výborné komunikační dovednosti
• znalost práce s PC
• zdvořilost, ochota, pohotovost, samostatnost, důslednost

Nabízíme:
• práci ve stabilní společnosti
• mzdové ohodnocení 20 000 - 30 000 Kč / měsíc
• stravenky v hodnotě 100,- Kč/ks + zvýhodněná výše příspěvku zaměstnavatele
• možnost volání za nižší ceny na základě přihlášení do firemní mobilní sítě
• bonusy/prémie, firemní akce, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování

Místo práce: Vestec - okres Praha-západ

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: renata.dobesova@ekobal.cz nebo tel.: 602 255 116.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 9. 12. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 9. 11. 2021, 15:24

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Administrativa, Obchod a cestovní ruch
Plat
20 000 - 30 000 Kč / měsíc
Lokalita
Praha