Obchodně technický zástupce - Slovensko

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je AJP - tech spol. s r.o. se sídlem v Brně. Zabývá se prodejem průmyslových snímačů, průmyslových značících systémů a jednoúčelových strojů nejvyšší technické úrovně.

Náplň práce:
• péče o portfolio stávajících zákazníků
• získávání nových klientů
• obchodně-technické poradenství v regionu západní Slovensko
Práce je spojena se znalostí techniky, výrobních technologií a schopností být zákazníkovi partnerem v řešení jeho technických požadavků.

Požadujeme:
• ukončené vzdělání technického zaměření (nejlépe automatizace, elektrotechnika):SŠ + min 4 roky praxe nebo VŠ + min. 2 roky praxe
• schopnost rychlého zorientování v konkrétním portfoliu z oblasti průmyslové automatizace
• obchodního ducha a tah na branku
• technické cítění; zkušenosti s automatizační technikou, znalost výrobních technologií velkou výhodou
• časovou flexibilita a vysoké pracovní nasazení
• stabilitu a zájem o práci s dlouhodobou perspektivou
• bydliště v blízkosti hranice se Slovenskem – Břeclavsko, Uhersko-hradišťsko, Vsetínsko, Frýdecko-Místecko

Nabízíme:
• zázemí prosperující firmy, která je na trhu od roku 2002
• důkladné zaškolení vedené zkušenými lektory s dlouholetou praxí v oboru
• portfolio špičkových produktů renomovaných dodavatelů,
• mzdu spojenou s dosahovanými výsledky v prodeji
• stravenky (stravenková karta)
• 5 týdnů dovolené
• mobilní telefon
• služební auto

Místo práce: Slovensko

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 5. 7. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 5. 6. 2019, 15:46

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Zlínský kraj