Obchodně technický zástupce - klimatizace a tepelná čerpadla

PRAGOCLIMA, spol. s r.o.

Firma PRAGOCLIMA spol. s.r.o. vznikla v r. 1990 a patří mezi významné společnosti zabývající se montáží, prodejem a servisem klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel.

Více informací o společnosti naleznete na www.pragoclima.cz.

Náplň práce:
• zajišťování odbytu klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel - sortiment firem DAIKIN, LG, SAMSUNG, TOSHIBA aj.
• konzultační činnost s potenciálními klienty
• vypracování technického řešení pro daný subjekt
• zpracování cenových nabídek

Požadujeme:
• min. SOU s maturitou
• zkušenosti a znalosti z oblasti elektro, klimatizací, chlazení
• pečlivost, důslednost, komunikativnost
• ŘP sk. B

Nabízíme:
• práci na plný úvazek nebo pro studenty možnost zkráceného úvazku (zaměstnání před dokončením studia - možnost profesionálního a karierního růstu, vhodné pro SŠ, Bc., VŠ technického zaměření)
• motivační platové ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích - základní mzda 25 000 - 35 000 Kč + provize
• přátelský kolektiv a stabilní společnost s dlouholetou tradicí
• benefity - např.: služební automobil, mobilní telefon, notebook, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zahraniční pracovní cesty, možnost studijního volna

Místo práce: Frýdecká 421/407, Ostrava - Kunčice

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: ivana.ulmanova@pragoclima.cz nebo tel.: 731 414 693 - Ing. Ivana Ulmanová.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 5. 10. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 5. 9. 2022, 15:33

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Moravskoslezský kraj