Obchodně - technický manažer se zaměřením na výškové práce

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Čevas group s. r. o.

Náplň práce:
• vyhledávání příležitostí pro spolupráci s potencionálními zákazníky
• zpracování obchodních a technických nabídek ve spolupráci s výrobci nabízené/dodávané technologie
• řízení a kontrola realizačních postupů
• realizační dozor a organizace práce na montáži
• kontrola dodržování technických standardů a platných norem
Zaměření zejména na:
• technické přístupy pro práce na fasádách budov (výložníky, závěsné plošiny,…)
• kotvící systémy na střechách budov pro zachycení pádu osob (kotvící body, kotvící vedení,…)

Požadujeme:
• SŠ /VŠ strojního zaměření
• praxe ve stavebnictví
• organizační schopnosti a flexibilitu
• dobrá znalost angličtiny (komunikace se zahraničními partnery)
• dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, MS Office)
• ŘP sk. B, výhodou ŘP sk. C
• ochotu pracovat po celém území ČR (obchodní jednání, technický dozor)
• dobrý zdravotní stav (pohyb ve výškách)

Nabízíme:
• zajímavou práci s vysokou mírou samostatnosti a odpovědnosti
• dobré platové podmínky a zázemí stabilní firmy
• služební automobil, mobilní telefon, notebook
• firemní benefity (stravenky, možnost příspěvku na penzijní pojištění a další…)

Místo práce: Ostravská 51, 739 25 Sviadnov

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 10. 10. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 10. 8. 2018, 09:28

Obor
Obchod a cestovní ruch, Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Moravskoslezský kraj