Obchodně technický manager - Ostrava

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je automatizační společnost se specializovaným sortimentem ATS Techplus s.r.o. - Na českém trhu patří mezi Výrobce technologií a technologických celků.

Náplň práce:
• získávat nové zákazníky
• průběžně zkvalitňovat služby stávajícím zákazníkům a budovat dlouhodobé obchodní vztahy
• navštěvovat zákazníky zejména v lokalitě Moravskoslezského kraje
• prezentovat služby a produkty společnosti
• zajišťování obchodní agendy, tvorba podkladů nabídek, rozpočtů, objednávek a smluv
• zpracovávat analýzu trhu a sledovat trendy v oboru automatizace, farmacie a elektronického průmyslu
• spolupracovat s technickým týmem na vhodně zvolených konceptech
• účastnit se konferencí a výstav

Požadujeme:
• vzdělání SŠ/VŠ technického zaměření kvalitní písemný a slovní projev
• alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici výhodou
• orientaci v projektových dokumentacích
• komunikativní znalost AJ/NJ výhodou
• řidičský průkaz sk. B podmínkou, aktivní řidič (práce převážně v terénu)
• spolehlivost, komunikativnost, samostatnost a časovou flexibilitu
• obchodní a technické, prezentační a organizační schopnosti
• ochotu průběžně se vzdělávat a učit novým věcem
• znalost Moravskoslezského kraje a okolí výhodu
• výborné komunikační dovednosti
• otevřenou, flexibilní, inovativní a proaktivní osobnost

Nabízíme:
• zázemí stabilní české společnosti žádanou nadnárodními společnostmi
• zajímavou tvorbu ve specializovaném oboru automatizace
• možnost osobního a profesního růstu
• možnost spolupodílet se na významných projektech
• nástup na HPP ihned
• nástupní plat – individuální dle znalostní báze uchazeče

Místo práce: Pohraniční 693/31, 706 02 Ostrava

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: atstechplus@atstechplus.cz

Platnost inzerátu končí 23. 9. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 24. 8. 2018, 08:52

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Moravskoslezský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 3089
prodejx 1708
technikax 1495
strojx 217
managerx 289