Nákupčí / grafik potravinářských obalů - vhodné i pro absolventy

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost ALIKA a.s. - zabývající se výrobou potravinářských výrobků především z ořechů včetně balení do vlastních nebo privat label balení, zásobují z 70% český trh a 30% exportují. Rodinná firma s týmem cca 80 zaměstnanců a obratem 500 mil Kč.

Náplň práce:
• zodpovědná za nákup obalového materiálu včetně komunikace s grafickými studii, zákazníky a tiskárnami
• úpravy a vytváření firemní grafiky a obalů
• vedení obchodních schůzek v místě společnosti a několikrát ročně služební cesty v rámci ČR

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání s maturitou - vhodné i pro absolventa školy s grafickým zaměřením
• výhodou zaměření na grafiku nebo design (popř. jiný grafický program)
• dobrou znalost práce min s Adobe Ilustrator nebo Corel
• znalost komunikační angličtiny výhodou
• zodpovědnost a smysl pro systematickou práci a ochotu se dále vzdělávat

Nabízíme:
• zajímavou tvůrčí práci
• flexibilní pracovní dobu
• možnost vzdělávání v angličtině
• benefity představíme při osobním pohovoru

Místo práce: Čelčice - okres Prostějov

Termín nástupu: ihned / dle dohody - nejpozději leden 2020

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 11. 11. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 11. 10. 2019, 12:46

Obor
Marketing, reklama, média, Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Olomoucký kraj