Montér / montér - svářeč - vhodné i pro absolventy

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je dodavatelsko-inženýrská společnost Hakov, a.s. působící v oboru vodního hospodářství.

Více informací o společnosti naleznete na www.hakov.cz.

Náplň práce:
• montážní práce technologického zařízení úpraven vod, ČOV, ČS v České republice
• příprava, výroba, instalace potrubních tras, osazování strojů a zařízení
• práce převážně s nerez materiálem - svářecí průkaz TIG výhodou

Požadujeme:
• SOŠ/SOU s výučním listem (zámečník, instalatér) - vhodné i pro absolventy
• praxe není podmínkou, nabízíme zaučení pod dohledem zkušených pracovníků
• fyzická zdatnost, zodpovědnost, spolehlivost
• svářecí průkaz TIG, MAG - výhodou (po dohodě možné uhrazení svářecího kurzu)
• trestní bezúhonnost

Nabízíme:
• dobré finanční ohodnocení (28 000 - 36 000 Kč/měsíc), nebo dohodou dle zkušeností a praxe
• příspěvek na stravné / diety
• pracovní doba: pondělí - čtvrtek
• pracovní prostředí s přátelskou a otevřenou atmosférou
• trvalý pracovní poměr, práce stabilně po celý rok, zaměstnání u zavedené firmy

Místo práce: celá ČR

Termín nástupu: možný ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mail: svoboda@hakov.cz nebo adresu: Hakov, a.s., K Nádraží 256, 753 61 Hranice, Hranice IV - Drahotuše .

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 9. 6. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 26. 4. 2022, 11:50

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
28 000 - 36 000 Kč/měsíc nebo dle dohody
Lokalita
Olomoucký kraj