Montážník, technik - Praha

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost SINAI, fungující již od roku 1995, má významné postavení v realizaci celoskleněných interiérových a exteriérových systémů. Do jejího portfolia patří například skleněné dveře, stěny, sprchové kouty, zábradlí nebo třeba automatické posuvné dveře. Mezi klienty patří jak soukromí investoři, tak i velké obchodní společnosti, hotely apod. Posláním společnosti je poskytování moderních a designově čerstvých řešení, uzpůsobených na míru zákazníků a provedených ve vysokých standardech kvality.

Náplň práce:
Realizace stavebních projektů (montáže dveří, stěn, sprchových koutů atd.), příprava na dílně, servis u zákazníků. Práce probíhá vždy v týmu jednoho a více lidí, často se jedná o asistenci kolegovi. Většina montáží probíhá v interiérech již hotových staveb.

Požadujeme:
Hlavním požadavkem je svědomitost, schopnost u práce přemýšlet a učit se. Nutná je alespoň základní zkušenost s montováním, ideální kandidát by měl mít praxi z oboru zámečnictví, sklenářství a podobně. Bude upřednostněn uchazeč s vlastním ŽL, příležitostně najmeme i externí skupinu montážníků.

Nabízíme:
Příjemné a flexibilní prostředí rodinné firmy, stabilní práci, nadstandartní mzdové podmínky s možností růstu a prémií, práci v moderním a čistém prostředí, práci, která je vidět a dělá radost.
Práci na ŽL nebo DPP.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 25. 2. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 25. 1. 2018, 10:30

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
224819391
http://www.jobsystem.cz/
Více info:
Doporučte tuto práci
Chci více info o této pozici
Obor
Stavebnictví­  
Plat
0  
Lokalita
Praha  
Pracovní poměr
Práce na HPP  
Kontaktní osoba
Eva Grundová  
e-mail
 
Telefon
224819391  
Šup s tím na FaceBook
Další inzeráty s nálepkami:
 

© 2009 empleo.cz O nás