Montážní technik - Šenov u Nového Jičína

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Smart Heating Technology s.r.o..

Odveď kvalitní práci pro firmu a měj 3 dny volna každý týden!!!

Náplň práce:
• montáž a kompletace kotlů

Požadujeme:
• ŘP sk. B - výhodou, ale ne podmínkou
• manuální zručnost
• samostatnost myšlení při práci na vývojových projektech
• schopnost učit se novým věcem a postupům

Nabízíme:
• 4 denní pracovní týden s 10,5 hodinovou pracovní směnou
• mzdové ohodnocení 22.000,- - 24.000,- (hrubá mzda)
• 20 dní dovolené + 2 sick days
• pouze ranní směny
• náborový příspěvek
• firemní benefity

Místo práce: Dukelská 125, Šenov u Nového Jičína, Moravskoslezský kraj

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 22. 9. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 22. 8. 2018, 11:49

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Zlínský kraj