Mistr výroby

Šance pro schopné !

Jsme česká rodinná firma s dlouholetou tradicí, podnikáme ve strojírenství. Rozšiřujeme výrobu a hledáme schopného člověka na pozici:
MISTRA
Co Vás čeká ?
- Řízení a organizace práce na daném středisku

Co k této práci potřebujete ?
- Dovednost řízení lidí a umět s nimi jednat
- Schopnost řešit konfliktní situace
- praktické, technické a logické myšlení
- Smysl pro přesnost a preciznost
- Samostatnost
Výsledkem Vaší práce bude:
- Fungující a produktivní tým, který vyrobí kvalitní výrobek ve správné kvalitě a daném čase
Výhodou
- Zkušenosti s vedením lidí

Co Vám můžeme za Vaši dobrou práci nabídnout ?
- Nadstandardní a pravidelně valorizovanou mzdu
- Atraktivní postavení ve společnosti s 25 letou tradicí
- Benefity (firemní telefon, dopravné, stravné, ubytování, firemní akce)
Vy budete ten, kdo bude řídit část chodu naší společnosti. Tím pádem budete velice důležitý článek v naší firmě. Svými pracovními výsledky budete přímo ovlivňovat svůj finanční příjem.

Chcete ukázat že na to máte? Pak se těšíme na Váš životopis. Můžete nám ho poslat na: personalní@kovokon.cz. Nebo volejte na 778 770 380.
Více o nás najdete na www.kovokon.cz
Vytvořeno: 11. 4. 2018, 13:13

KOVOKON Popovice s.r.o.

Na Záhonech 1072
68604 Kunovice
778770380
www.kovokon.cz
Obor
Průmysl
Plat
od 30 000 Kč
Lokalita
Uherské Hradiště
Kontaktní osoba
Sylva Slunečková

Telefon
778770380
Další inzeráty s nálepkami:
MISTRx 117